Главная - Домашний уют - Як вибрати ортопедичний кокосовий матрац

Як вибрати ортопедичний кокосовий матрац

Матраци кокос відносяться до категорії товарів, які вибирають індивідуально, тобто виходячи з міркувань зручності і конституції людини, яка на нім спатиме. І якщо в інтернет-магазині ви побачили товар “матраци ортопедичні кокос” – не квапитеся натискувати на значок “сплатити”, взнайте спочатку максимум корисної інформації про цей товар.

У хорошому ортопедичному матраці всі деталі мають бути ретельно вивірені і скомпонованы: внутрішньо пристрій, оббивний матеріал, кількість і якість наповнювача. Лише такі, як ортопедичні кокосові матраци Матролюкс, дадуть можливість відпочити з комфортом і забезпечать рівномірний розподіл навантаження на хребет.

Наповнюють матраци ортопедичні кокосові волокна, які добувають з горіхів кокосової пальми. Койра – виключно жорсткий і зносостійкий матеріал, який, завдяки високому вмісту природних полімерів (лигнинов), не піддається гнильним змінам, не вбирає воду і володіє високою еластичністю. Що заповнює ортопедичні матраци кокос передає виробам всі ці властивості, плюс відмінну вентилируемость, тим самим істотно подовжуючи термін їх експлуатації.

Сама по собі койра дуже міцна і здатна витримувати серйозні навантаження, тому часто людям, страждаючою надлишковою вагою, рекомендують матраци ортопедичні кокосові. Крім того, матеріал не представляє жодної небезпеки для алергіків. Потрібно відмітити, що що заповнює матраци ортопедичні кокос створює дуже жорстку основу, тому койровые вироби рекомендовані не лише людям, що вважають за краще спати на жорсткому, але і дітям, яким це необхідно для формування правильної постави. Визначається жорсткість щільністю кокосових волокон: чим вище щільність – тим жорсткіше матрац.

Матрац кокосовий для дитяти наповнювачем стоять дещо дорожче за вироби з іншими начинками – це і є єдиним недоліком. Їх популярність викликала ажіотаж серед виробників подібної продукції, і пропозицій “ортопедичні матраци кокос” останнім часом з’явилося досить багато. Деякі недобросовісні виготівники намагаються за рахунок втрати якості понизити собівартість продукції. Так яким же має бути матрац з кокосовою начинкою?

Матраци ортопедичні кокосові: як зробити правильний вибір

Максимальну міцність наповнювач отримує після просочення койры латексом. Латексованість додає кокосовим волокнам додаткову еластичність, бактерицидні властивості і високу стійкість до деформацій. Але недобросовісні виробники можуть економити на латексі і заповнювати свою продукцію дешевшим пресованим волокном кокоса. Чим це загрожує споживачеві?

Койровий наповнювач без латексного просочення не так стійкий до навантажень, при постійній механічній дії він прогинається і деформується, само волокно кришиться і розсипається. В результаті матрац від постійних навантажень просідає, і спати на такому виробі дуже незручно.

Оскільки ж відрізнити хороші ортопедичні кокосові матраци від низькоякісних виробів? По-перше, розстебніть чохол матраца і витягуйте звідти невеликий пучок кокосових волокон. Якщо волокна тонкі, легко витягуються і відразу крошатся – відмовіться від покупки, оскільки перед вами виріб низької якості. По-друге, перевірте товщину матраца – якщо в документах вказана одна товщина наповнювача, яка відрізняється від тієї, яка є насправді, – швидше за все перед вами підробка.

Остерігайтеся обману, адже якісний матрац з кокосовою начинкою сприяє профілактиці захворювань опорно-рухової системи і спати на такому виробі не просто корисно, але і приємно.

Опубликовано 11,10,2012

Опубликовано: Редакцией Needlewoman.info
Дата публикации: 11 Окт 2012 | 14:49

Читайте так же в разделе
Домашний уют

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Як вибрати ортопедичний кокосовий матрац"

* Текст комментария
*Обязательные для заполнения поля